Po raz pierwszy na Forum? Zapraszamy do działu "WAŻNE info / Przedstawiamy się" :) wszystkie działy tematyczne znajdują się po prawej stronie :)
Buldog angielski forum. Witamy na Fioletowym Forum Buldoga Angielskiego wszystkich miłośników psów rasy buldog angielski. Pierwszy raz na forum? wybierz : „REJESTRACJA" Napisz kilka słów o sobie i swojej Bulwie w dziale : „Przedstaw się” a następnie załóż własny temat swojemu Buldożkowi w dziale "Nasze Angole" Jesteś już u nas na forum – wybierz : „ZALOGUJ" Wszystkie kategorie oraz tematy będą widoczne po zalogowaniu się na Forum. Zapraszamy! Administratorzy buldog-angielski.org.pl masz problem z zalogowaniem? -> napisz do nas : buldog-angielski.org.pl@wp.pl
DODAWANIE ZDJĘĆ: Wejdź na fotosik.pl masz dwie opcje: możesz się zarejestrować i dodawać maks 10 zdjęć na raz lub bez rejestracji pojedynczo. Po prawej stronie na górze strony (fotosik.pl) masz ikonkę "dodaj zdjęcia" po dodaniu naciskasz na fotkę, otworzy ci się z końcówką HTML, wtedy prawym przyciskiem myszki naciskasz zaznaczasz opcje "pokarz obrazek". Otworzy ci się okno z końcówką w adresie "jpg". Wklejasz na forum tego linka i od razu pojawi ci się u nas to zdjęcie :D
Spacery buldogów angielskich - dla NIEZAREJESTROWANYCH użytkowników
 • corniszonowacorniszonowa März 2011
  Posts: 7,510
  Co tydzień (głównie w Warszawie i Poznaniu) organizowane są spacery buldogów angielskich. Zaloguj się na forum i dołącz do nas! Zobacz zdjęcia ze spacerów!
  Zabawa zawsze jest przednia, a bulwy wreszcie są zmęczone :)
 • corniszonowacorniszonowa März 2011
  Posts: 7,510

  image


  image


  image


  image


  image


  image


  Więcej zdjęć naszych buldogów angielskich zobaczysz po zalogowaniu się wchodząc w spotkania lokalne
  ADMIN
 • corniszonowacorniszonowa März 2011
  Posts: 7,510
  Francuzy i mopsy mile widziane :)
  ADMIN
 • madziuss21madziuss21 September 2014
  Posts: 2,344
  Chcecie dołączyć do nas na spacerach? Spotykamy się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i wielu innych miejscach.
  Szukajcie informacji na forum klikając poniższy link:
  image
  ZAPRASZAMY!
  Pan Tadeusz;) Tra ta ta ta!

Witamy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli chcesz dołączyć, naciśnij jeden z przycisków!

Zaloguj używając Google

Zaloguj Rejestracja

W tej dyskusji

Poll

No poll attached to this discussion.

Otagowano

Top Posters