Po raz pierwszy na Forum? Zapraszamy do działu "WAŻNE info / Przedstawiamy się" :) wszystkie działy tematyczne znajdują się po prawej stronie :)
Buldog angielski forum. Witamy na Fioletowym Forum Buldoga Angielskiego wszystkich miłośników psów rasy buldog angielski. Pierwszy raz na forum? wybierz : „REJESTRACJA" Napisz kilka słów o sobie i swojej Bulwie w dziale : „Przedstaw się” a następnie załóż własny temat swojemu Buldożkowi w dziale "Nasze Angole" Jesteś już u nas na forum – wybierz : „ZALOGUJ" Wszystkie kategorie oraz tematy będą widoczne po zalogowaniu się na Forum. Zapraszamy! Administratorzy buldog-angielski.org.pl masz problem z zalogowaniem? -> napisz do nas : buldog-angielski.org.pl@wp.pl
DODAWANIE ZDJĘĆ: Wejdź na fotosik.pl masz dwie opcje: możesz się zarejestrować i dodawać maks 10 zdjęć na raz lub bez rejestracji pojedynczo. Po prawej stronie na górze strony (fotosik.pl) masz ikonkę "dodaj zdjęcia" po dodaniu naciskasz na fotkę, otworzy ci się z końcówką HTML, wtedy prawym przyciskiem myszki naciskasz zaznaczasz opcje "pokarz obrazek". Otworzy ci się okno z końcówką w adresie "jpg". Wklejasz na forum tego linka i od razu pojawi ci się u nas to zdjęcie :D
  • nana19881nana19881 Januar 2012
    pytanie jest nastepujace-jak rozpoznac u buldoga czy ma alergie na nabial?czy nalezy zrobic jakies badania...?czy poprostu sposobem dac i obserwowac?
  • BamaBaBamaBa Januar 2012
    ADMIN
  • KlaraKlara Januar 2012
    nana19881 said: pytanie jest nastepujace-jak rozpoznac u buldoga czy ma alergie na nabial?czy nalezy zrobic jakies badania...?czy poprostu sposobem dac i obserwowac?

Jeżeli masz przypuszczenia, że pies jest uczulony na nabiał to najprościej go odstawić i nie podawać.

Według obserwacji pediatrów najczęściej uczulają produkty firmy Danone i to nie nabiał jest czynnikiem uczulającym, tylko substancje konserwujące w tych produktach.

Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że coś w tym jest, bo jak Antołkowi podawałam Dannonki to zawsze miała problemy ze skórą.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu chrapanie buldoga...
  • GosiaGosia Januar 2012
    o kurcze a czy innej firmy jogurciki czy serki można dawać? Sami tak lubi :-?
  • KlaraKlara Januar 2012
    Gosia said: o kurcze a czy innej firmy jogurciki czy serki można dawać? Sami tak lubi :-?

W swojej pracy mam kontakt z pediatrami, którzy poza pracą w klinice przyjmują również w NZOZ i gabinetach prywatnych, bardzo często mają do czynienia z różnego rodzaju alergiami u dzieci. Produkty firmy Dannone są na pierwszym miejscu jako najbardziej uczulające małe dzieci.

Myślę, że najrozsądniej podawać psu serek w czystej postaci. Można taki serek zrobić samemu, a jeśli mamy przypuszczenia, że pies jest uczulony na nabiał, nie podawać w ogóle sera.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu chrapanie buldoga...
  • AngelAngel Januar 2012
    Moja kiedyś jadła, a teraz nawet mała porcja, typu 2 łyżeczki i .... :0&
    Mój buldog? Nikt nie kocha mnie tak jak ona i jej tak jak ja :) Moje cudo, ze mną od 17.08.2010 <3<br />

Witamy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli chcesz dołączyć, naciśnij jeden z przycisków!

Zaloguj używając Google

Zaloguj Rejestracja

W tej dyskusji

Poll

No poll attached to this discussion.

Otagowano

Top Posters